Egész 100 napot garantáluk a termék cseréhez és visszaküldéshez


Egész 100 napot garantáluk a termék cseréhez és visszaküldéshez

Motoshop Dobrá

Üzlet címe

Dobrá 72, 739 51 Dobrá, okres Frýdek-Místek
Cseh Köztársaság

Elérhetőségeink

Ruházat, kiegészítők és alkatrészek: +3619010006
Megrendelések: +420 555 333 958

Nyári nyitvatartási idő (3.1.-9.30.)

Hétfő 09:00-19:00 óra
Kedd 09:00-19:00 óra
Szerda 09:00-19:00 óra
Csütörtök 09:00-19:00 óra
Péntek 09:00-19:00 óra
Szombat 09:00-16:00 óra
Vasárnap Zárva

Téli nyitvatartási idő (10.1.-2.29.)

Hétfő 10:00-18:00 óra
Kedd 10:00-18:00 óra
Szerda 10:00-18:00 óra
Csütörtök 10:00-18:00 óra
Péntek 10:00-18:00 óra
Szombat 10:00-15:00 óra
Vasárnap Zárva

A mi csapatunk

Marek

Marek

Telefonkezelő munkatárs

+420 555 333 957 piskor@motozem.cz
Ryszard

Ryszard

Áruházvezető, piacvezető a lengyel piacra

+420 555 333 957 ryszard@motozem.cz
Jarmila

Jarmila

Elárusító asszisztens

+420 555 333 957 jarmila@motozem.cz
Jan

Jan

Elárusító asszisztens

+420 555 333 957 jochymek@motozem.cz
Kamila

Kamila

Elárusító asszisztens

+420 555 333 957 kamila@motozem.cz
Petra

Petra

Beszerzési osztályvezető

+420 555 333 958 tesarcikova@motozem.cz
Jan

Jan

Beszerzési osztályvezető

jan@motozem.cz
Silvie

Silvie

Termékcserék

+420 608 366 853 silvie@motozem.cz
Andrea

Andrea

Reklamáció

+420 774 884 635 andrea@motozem.cz
Tomáš

Tomáš

Termékspecialista

tomas@motozem.cz
Sabina

Sabina

Áruházi osztályvezető

+420 608 035 378 sabina@motozem.cz
Šárka

Šárka

Raktárvezető

sarka@motozem.cz
Michal

Michal

Raktárvezető

michal@motozem.cz
Radek

Radek

Raktárvezető

radek@motozem.cz
Václav

Václav

Raktárvezető

vaclav@motozem.cz
Radek

Radek

Raktárvezető

pospisil@motozem.cz
Jakub

Jakub

Raktárvezető

haragal@motozem.cz
Ivana

Ivana

PR kommunikáció

+420 774 823 492 svobodova@motozem.cz
Adriana

Adriana

Munkabér könyvelés

+420 776 010 121 adriana@motozem.cz
Iveta

Iveta

Junior účetní

iveta@motozem.cz
Katrin

Katrin

Adminisztráció

+420773712401 katrin@motozem.cz
David

David

IT technikus

david@motozem.cz
Tomáš

Tomáš

A menedzser asszisztense

zmija@motozem.cz
Renáta

Renáta

Tulajdonos, menedzser

renata@motozem.cz
Martin

Martin

Tulajdonos, az e-shop üzenete

martin@motozem.cz
víťa

víťa

Tulajdonos, az áruház üzenete

vita@motozem.cz

Miért válasszon minket?:

 

A weboldal sütiket használ a szolgáltatások működéséhez, a reklámok személyre szabásához és a weboldal látogatásásának kiértékeléséhez. A weboldal használata alatt Ön egyetért ezzel. Rendben.